لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

صرافی آنلاین

معرفی مجموعه مارکت ارز

امروزه با توجه به گسترش ارتباطات به خارج از کشور، یکسان نبودن واحدهای پولی و ارزی در سراسر جهان و نیاز مردم به تعویض ارز کشورهای مختلف، تبادل ارز به یک امر فراگیر و مرسوم تبدیل شده است. مردم کشور ما تا چند سال گذشته بیش از تحول فناوری در حوزه دیجیتال- برای تهیه ارز مورد نیاز خود به صرافی­­ها مراجعه می­کردند ولی اکنون با افزایش تقاضا و سرعت گرفتن امور در عصر فناوری، تبدیل ارز به روش سنتی در صرافی­ها­ پاسخ­گوی نیاز فعلی و آینده مردم نیست. مردم انتظار دارند که بتوانند در هر ساعت از شبانه­روز به سرعت تبدیل ارز را انجام داده و وجه متناظر خود را دریافت کنند. این در حالی است که صرافی­ها فقط در روز و ساعت­های مشخصی فعالیت می­کنند و با سرعت و شتاب فناوری عصر دیجیتال همگام نیستند. از طرفی کارمزد صرافی­ها واقعا سرسام آور است و بعضا سربه فلک می­کشد. در این میان عده­ای نیز به صورت غیرقانونی در شبکه­های اجتماعی نظیر تلگرام و فیس­بوک اقدام به تبادل ارز می­کنند که اکثرا کلاهبرداری بوده و ماهیت قانونی و قابل پیگیری ندارند.

در این راستا، با همگام کردن خود با عصر فناوری، شتاب­دهی به انجام امور، کاهش کارمزدِ تبدیل ارز، حذف دلالی و واسطه­گری و شکل قانونی بخشیدن به روند تبدیل ارز در بسترهای جدید، که طبق بند ۴ ماده ۱ الزامات خدمات مالی در اینترنت تخطی نمی کند، روشی نوین را برای تبدیل ارز پیشنهاد می­کنیم که:

 

 • برخط بوده و در هر ساعت از شبانه روز قابل انجام و نیاز به مراجعه افراد به صرافی­ها نباشد.
 • بدون واسطه بوده و تبادل ارز به صورت فرد به فرد انجام ­شود.
 • امن بوده و امنیت مبادله، توسط امضای الکترونیکی تامین و تضمین ­شود.
 • از درگاه­های پرداختِ معتبرِ بانک های ایران برخوردار باشد.
 • کارمزد بسیار اندکی برای خرید ارز داشته باشد.
 • خرید و فروش به دو صورت حضوری و برخط باشد.
 • از خروج ارز توسط مهاجرین و مسافرین جلوگیری کند.
 • تسویه حساب آنی باشد به گونه­ای که محدویت­های مربوط به اختلاف زمانی کشورها را از بین ببرد.
 • تبعات نوسان ارز شامل فروشنده ارز نشود.
 • از سیستم پشتیبانی مشتریان به صورت برخط و شبانه­روزی برخوردار باشد.
 • جهت دسترس­پذیری بیشتر در نسخه موبایل ارائه شود.

 

فعالیت شرکت پردیس شگفت پارس جنوب کاملا مشابه پرداخت یارها بوده ولی با این تفاوت که مشتری این سامانه توسط ما انتخاب می شوند، در حقیقت چیزی که ما به دنبال آن هستیم، حذف واسطه­ها و دلال­ هایی با کارمزد سرسام آور و انتقال امنِ ارز به صورت فرد به فرد در هر ساعت از شبانه­روز است. خدمات ارائه شده در ایران فقط ریالی بوده و ارز مبادله شده در قبال ریال ایران باشد که توسط فروشنده -در خارج از کشور به صورت دستی- به فردی که خریدار می­شناسد، منتقل شود. تبدیل ارز در قبال دریافت کارمزد بسیار کم نیم درصد انجام شده و نرخ تبدیل در طول معامله ثابت باشد. هم­چنین برای افراد خارج از کشور که فعالیت تجاری دارند و در زمینه­های صادرات مشغول به کار هستند، فرصتی فراهم کند که در قبال تحویل محصول و خدمات خود ارز ریالی دریافت کنند

  نظرتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  برچسب‌ها